NAJDETE NÁS TAKÉ NA:YoutubeFacebook
Zpět na homepage

Pro klienta Vojenské lesy a statky, s.p. navrhl a následně zrealizoval SportClient projekt sportovně-kulturní akce Boletice Race. Tři ostré závody a program pro celou rodinu první prázdninovou sobotu ukázaly v plné kráse oblast tzv. neznámé Šumavy ve Vojenském újezdu Boletice. Místa, která byla ještě před nedávnem nepřístupná, se v lednu otevřela pro veřejnost a na začátku července i pro sportovce. Navíc se pouze v den závodu 2. července dostali závodníci na místa, která zůstávají i nadále uzavřena.

více

Unikátní fotbalový projekt, který začal psát svojí historii již v roce 2013. Je realizován ve spolupráci generálního partnera společnosti ONDRÁŠOVKA, a.s. a Fotbalové asociace ČR. V letošním, již čtvrtém ročníku, dostaly turnaje oficiální statut Pohár mládeže Fotbalové asociace ČR a to ve věkových kategorií U8 až U13. Zúčastnilo se jich celkem 232 týmů, což bylo přibližně 4.000 hráčů a hráček, kteří se utkali ve čtyřech kvalifikačních a šesti hlavních turnajích. Turnaje jsou dvoudenní a účastní se jich v mladších kategoriích 26 týmů a ve starších 16 týmů.

více

Jsme rádi, že se nám podařilo dát dohromady tři fantastické lidi - Gábinu Soukalovou, Petra Koukala a Petra „Nasty“ Cerhu, pro které jsme zprodukovali písničku, jejíž hlavním cílem je podpora nadačního projektu STK pro chlapy.

více

Společnost SportClient byla u propojení značky Blažek a FC Viktoria Plzeň před jejím vstupem do nové sezony. Hráči i management úřadujících mistrů se totiž obléknou do špičkových společenských obleků firmy Blažek. Poprvé se Viktoriáni v novém outfitu představili již při vítězné cestě do Izraele k úvodnímu duelu třetího předkola Ligy mistrů. 

více

Po sérii přednášek určených rodičům mladých sportovců jsme se tentokrát zaměřili přímo na mladé sportovce samotné. „Čeho bys chtěl dosáhnout? Jaký je Tvůj sportovní sen?“, zahájil Marian Jelínek diskuzi s mladými hráči, kteří ho obklopili v půlkruhu a ihned s ním začali živě debatovat. Nejen teoretické poznatky, ale především praktické zkušenosti M. Jelínka z jeho trenérských aktivit s Jaromírem Jágrem byly pro mladé sportovce tou největší inspirací. Věříme, že nejen děti, ale i rodiče si z přednášky odnesli řadu poznatků, které jim pomohou vyrazit na tu jejich cestu k úspěchu.

více

Zveme Vás na, v pořadí již druhou, exkluzivní přednášku MARIANA JELÍNKA na téma STRACH JE PŘÍTEL VÍTĚZŮ.

Přednáška je určena PRO RODIČE sportovců, primárně ve věkových kategoriích 10-17 let. Marian Jelínek navazuje na svou předchozí přednášku “Mentální koučink dětí vlastními rodiči při rozvoji jejich sportovní kariéry”.

více

Víte, jak můžete ještě více posunout své sportovní výkony? Máte představu, co odlišuje ty nejlepší od průměrných? Chcete-li najít odpovědi na otázky týkající se cesty za vrcholovým sportem, využijte možnosti zúčastnit se přednášky špičkového kouče, Mariána Jelínka....

více

Největší festival taneční hudby v Evropě a jeden z nejvýznamnějších světových festivalů. Takto lze krátce charakterizovat belgický festival Tomorrowland.

více

Na právní servis té nejvyšší kvality se mohou spolehnout všichni klienti SportClient.

více

Copyright © 2018 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203