NAJDETE NÁS TAKÉ NA:YoutubeFacebook
Zpět na homepage

Unikátní fotbalový projekt, který začal psát svojí historii již v roce 2013. Je realizován ve spolupráci generálního partnera společnosti ONDRÁŠOVKA, a.s. a Fotbalové asociace ČR. V letošním, již čtvrtém ročníku, dostaly turnaje oficiální statut Pohár mládeže Fotbalové asociace ČR a to ve věkových kategorií U8 až U13. Zúčastnilo se jich celkem 232 týmů, což bylo přibližně 4.000 hráčů a hráček, kteří se utkali ve čtyřech kvalifikačních a šesti hlavních turnajích. Turnaje jsou dvoudenní a účastní se jich v mladších kategoriích 26 týmů a ve starších 16 týmů.

 

SportClient je od letošního ročníku marketingovou agenturou celého projektu.

Celý projekt není pouze o turnajích. Uvědomujeme si, že v tomto věku je pro výkonnostní růst hráčů důležitá jistá forma edukativnosti. Tu se snažíme přinést na webu projektu v tzv. Fotbalové akademii, kde je možno najít spousty informací, které by měly pomoci nasměrovat malé fotbalisty na správnou cestu vrcholového sportovce. Zaměření je především na témata mentálního koučinku, správné výživy, zdraví, kondiční přípravy a další. Vše je určeno rodičům, trenérům a samozřejmě i samotným mladým hráčům.

Od roku 2013 se k projektu přihlásilo mnoho osobností jako např. Jaroslav Hřebík, Jakub Dovalil, Tomáš Hübschman, Jakub Kohák a další, kteří se stali ambasadory. Jakub Kohák se stal zároveň pravidelným komentátorem všech výsledků a akcí. V letošním ročníku je oficiální tváří Ondrášovka cupu jeden z největších talentů českého fotbalu Václav Černý. Právě jeho píle a současné úspěchy by měly být motivací pro všechny malé fotbalisty.

Po sečtení výsledků turnajů ve všech věkových kategoriích se stali celkovými vítězi Ondrášovka Cupu 2016 hráči FC Hradec Králové. Na celkovém druhém místě skončila Sparta Praha, které se nepodařilo obhájit loňský titul, a na třetí příčce Sigma Olomouc.

videa: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/216471290032004-ondrasovka-cup-2016

https://www.youtube.com/watch?v=Boqg_5_zrSE

www.ondrasovkafotbal.cz

 

 

 

Copyright © 2018 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203