Zpět na homepage

Česká fotbalová reprezentace má od března 2019 nového Premium partnera. Je jím společnost ARDON SAFETY s.r.o. Ta patří ve střední Evropě k předním společnostem produkujícím pracovní módu.

více

Spustili jsme spolupráci mezi Fotbalovou asociací České republiky se světovým výrobcem pneumatik Goodyear. Americký výrobce pneumatik Goodyear se stal Oficiálním dodavatelem české fotbalové reprezentace.

více

Byli jsme u zrodu největšího a nejmodernějšího fitness v centru Prahy Xplore Fitness Na Příkopě. Ve třech patrech o rozloze cca 2.500 m2 najdete vše, co potřebujete k aktivnímu životu. Snažíme se zde realizovat věci, které v běžném fitness nezažijete. Xplore Fitness Na Příkopě je místo, kde se stává neskutečné skutečným.

více

Že nemusí být sklad pneumatik nudným místem, se přesvědčili všichni, kteří dorazili na HVĚZDNÝ VEČER, který byl oficiálním openingem TIRE LOGISTICS, největšího logistického pneumatikářského centra v ČR. Snažili jsme se vymyslet event, na který účastníci nezapomenou. V kontextu prostorů a programem se nám to, myslíme, podařilo.

více

Připravili jsme a zrealizovali pro Středočeský fotbalový svaz unikátní projekt s názvem „Dneska první liga!“ Díky tomuto projektu měli fotbalisté, trenéři, rozhodčí, funkcionáři i fanoušci klubů krajských soutěží možnost se stát alespoň na čas fotbalovými hvězdami a aktéry velké fotbalové akce na nejvyšší fotbalové úrovni.

více

Společnost ARDON SAFETY patří mezi přední evropské velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, pracovní obuví a prostředky osobní ochrany. Dostali jsme za úkol vytvořit kreativu a zároveň vyrobit televizní spoty, které by promovaly jejich produkty zajímavou a kreativní formou.

více

Česká společnost EMOS je moderní obchodní společnost, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Jejich produkty se postupně dostaly do každé domácnosti, kde se v dnešní době považují za samozřejmost, bez kterých si však řadu běžných činností už nedovedeme ani představit.

více

Pro klienta Vojenské lesy a statky, s.p. navrhl a následně zrealizoval SportClient projekt sportovně-kulturní akce Boletice Race. Tři ostré závody a program pro celou rodinu první prázdninovou sobotu ukázaly v plné kráse oblast tzv. neznámé Šumavy ve Vojenském újezdu Boletice. Místa, která byla ještě před nedávnem nepřístupná, se v lednu otevřela pro veřejnost a na začátku července i pro sportovce. Navíc se pouze v den závodu 2. července dostali závodníci na místa, která zůstávají i nadále uzavřena.

více

Unikátní fotbalový projekt, který začal psát svojí historii již v roce 2013. Je realizován ve spolupráci generálního partnera společnosti ONDRÁŠOVKA, a.s. a Fotbalové asociace ČR. Jedná se o největší fotbalový projekt v ČR, do kterého je zapojeno více než 600 týmů ve věkových kategoriích U8 až U13. To je téměř 12 tisíc hráčů, které čeká každý rok téměř 100 turnajů v rámci předkol, kvalifikací a 6-ti finálových turnajů, které se hrají vždy na jaře.

více

Akce, která nemá v českém sportu obdoby a zaujímá mimořádné místo i ve světovém měřítku. S házenkářským turnajem Prague Handball Cupe se může rovnat jen švédský turnaj Partille Cup, který se hraje na venkovních hřištích v Göteborgu. Každý rok přijede do Prahy více než 500 týmů, což je více než než 8000 účastníků z více než 30 zemí.

více

Kontaktujte násSlogan
Copyright © 2020 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203