Zpět na homepage

PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR kategorií U8-U13 je největším mládežnický fotbalový projektem, a to nejen v ČR.

Read more...

TOMEGAS je tradičním dodavatelem zkapalněných plynů, jako jsou propan či propan-butan a v posledních době i technických plynů, které nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích.

Read more...

Žijeme v době, kdy dáváme dětem za vzory úspěšné manažery, ředitele, ekonomy nebo lékaře. Určitě jsou pro společnost všichni tito lidé důležití a pro nás inspirující, ale málokdo si uvědomujeme, že my všichni potřebujeme k životu také malíře, zahradníky, kuchaře, pekaře, zámečníky, tesaře a spoustu dalších řemeslníků. A ti můžou být ve svém oboru úplně stejně úspěšní jako zmínění manažeři či lékaři.

Read more...

TIREX TYRE je jedním z největších distributorů pneumatik na trhu a zároveň je provozovatelem největší pneumatikářského logistického centra v ČR. Jejich snahou je budovat co nejbližší vztah se svými klienty.

Read more...

Česká fotbalová reprezentace má od března 2019 nového Premium partnera. Je jím společnost ARDON SAFETY s.r.o. Ta patří ve střední Evropě k předním společnostem produkujícím pracovní módu.

Read more...

Spustili jsme spolupráci mezi Fotbalovou asociací České republiky se světovým výrobcem pneumatik Goodyear. Americký výrobce pneumatik Goodyear se stal Oficiálním dodavatelem české fotbalové reprezentace.

Read more...

Byli jsme u zrodu největšího a nejmodernějšího fitness v centru Prahy Xplore Fitness Na Příkopě. Ve třech patrech o rozloze cca 2.500 m2 najdete vše, co potřebujete k aktivnímu životu. Snažíme se zde realizovat věci, které v běžném fitness nezažijete. Xplore Fitness Na Příkopě je místo, kde se stává neskutečné skutečným.

Read more...

Že nemusí být sklad pneumatik nudným místem, se přesvědčili všichni, kteří dorazili na HVĚZDNÝ VEČER, který byl oficiálním openingem TIRE LOGISTICS, největšího logistického pneumatikářského centra v ČR. Snažili jsme se vymyslet event, na který účastníci nezapomenou. V kontextu prostorů a programem se nám to, myslíme, podařilo.

Read more...

Připravili jsme a zrealizovali pro Středočeský fotbalový svaz unikátní projekt s názvem „Dneska první liga!“ Díky tomuto projektu měli fotbalisté, trenéři, rozhodčí, funkcionáři i fanoušci klubů krajských soutěží možnost se stát alespoň na čas fotbalovými hvězdami a aktéry velké fotbalové akce na nejvyšší fotbalové úrovni.

Read more...

Společnost ARDON SAFETY patří mezi přední evropské velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, pracovní obuví a prostředky osobní ochrany. Dostali jsme za úkol vytvořit kreativu a zároveň vyrobit televizní spoty, které by promovaly jejich produkty zajímavou a kreativní formou.

Read more...

Copyright © 2023 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203