Zpět na homepage

TOMEGAS je tradičním dodavatelem zkapalněných plynů, jako jsou propan či propan-butan a v posledních době i technických plynů, které nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích.

Read more...

Žijeme v době, kdy dáváme dětem za vzory úspěšné manažery, ředitele, ekonomy nebo lékaře. Určitě jsou pro společnost všichni tito lidé důležití a pro nás inspirující, ale málokdo si uvědomujeme, že my všichni potřebujeme k životu také malíře, zahradníky, kuchaře, pekaře, zámečníky, tesaře a spoustu dalších řemeslníků. A ti můžou být ve svém oboru úplně stejně úspěšní jako zmínění manažeři či lékaři.

Read more...

Česká fotbalová reprezentace má od března 2019 nového Premium partnera. Je jím společnost ARDON SAFETY s.r.o. Ta patří ve střední Evropě k předním společnostem produkujícím pracovní módu.

Read more...

Spustili jsme spolupráci mezi Fotbalovou asociací České republiky se světovým výrobcem pneumatik Goodyear. Americký výrobce pneumatik Goodyear se stal Oficiálním dodavatelem české fotbalové reprezentace.

Read more...

Byli jsme u zrodu největšího a nejmodernějšího fitness v centru Prahy Xplore Fitness Na Příkopě. Ve třech patrech o rozloze cca 2.500 m2 najdete vše, co potřebujete k aktivnímu životu. Snažíme se zde realizovat věci, které v běžném fitness nezažijete. Xplore Fitness Na Příkopě je místo, kde se stává neskutečné skutečným.

Read more...

Že nemusí být sklad pneumatik nudným místem, se přesvědčili všichni, kteří dorazili na HVĚZDNÝ VEČER, který byl oficiálním openingem TIRE LOGISTICS, největšího logistického pneumatikářského centra v ČR. Snažili jsme se vymyslet event, na který účastníci nezapomenou. V kontextu prostorů a programem se nám to, myslíme, podařilo.

Read more...

Připravili jsme a zrealizovali pro Středočeský fotbalový svaz unikátní projekt s názvem „Dneska první liga!“ Díky tomuto projektu měli fotbalisté, trenéři, rozhodčí, funkcionáři i fanoušci klubů krajských soutěží možnost se stát alespoň na čas fotbalovými hvězdami a aktéry velké fotbalové akce na nejvyšší fotbalové úrovni.

Read more...

Společnost ARDON SAFETY patří mezi přední evropské velkoobchodní společnosti s pracovními oděvy, pracovní obuví a prostředky osobní ochrany. Dostali jsme za úkol vytvořit kreativu a zároveň vyrobit televizní spoty, které by promovaly jejich produkty zajímavou a kreativní formou.

Read more...

Česká společnost EMOS je moderní obchodní společnost, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Jejich produkty se postupně dostaly do každé domácnosti, kde se v dnešní době považují za samozřejmost, bez kterých si však řadu běžných činností už nedovedeme ani představit.

Read more...

Pro klienta Vojenské lesy a statky, s.p. navrhl a následně zrealizoval SportClient projekt sportovně-kulturní akce Boletice Race. Tři ostré závody a program pro celou rodinu první prázdninovou sobotu ukázaly v plné kráse oblast tzv. neznámé Šumavy ve Vojenském újezdu Boletice. Místa, která byla ještě před nedávnem nepřístupná, se v lednu otevřela pro veřejnost a na začátku července i pro sportovce. Navíc se pouze v den závodu 2. července dostali závodníci na místa, která zůstávají i nadále uzavřena.

Read more...

Copyright © 2022 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203