Zpět na homepage

Contact Form

SPORTCLIENT s.r.o.

U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

IČ: 24259098
DIČ: CZ24259098

Zapsáno v O.R. ved. u M. soudu v Praze odd. C, vložka č. 198251

Tel.: +420  222 233 203
Email: info@sportclient.cz

 

TÝM SPORTCLIENT:

Václav Kořán

Václav Kořán

vaclav.koran@sportclient.cz

Ve světě „velkého“ businessu se orientuje již více než 18 let. Má bohaté zkušenosti s řízením a vedením společností, dlouhodobě se pohybuje ve sportovním marketingu (realizace projektů ve fotbalovém, hokejovém i olympijském prostředí). Úzce spolupracoval na realizacích aktivit s mediálními partnery, jeho absolutní předností je přeměna „vizí“ do reálné podoby.

Sport ho provází celý jeho život, dříve vrcholově (volejbal, beachvolejbal), nyní rekreačně, ale velmi aktivně.

Pavel

Pavel Mareš

Client Relationship Manager

pavel.mares@sportclient.cz
mobil: +420 776 271 997

Srdce dlouholetého ligového a reprezentačního fotbalisty Pavla Mareše, který během své aktivní kariéry nastupoval za týmy Bohemians Praha, Sparta Praha, Viktoria Žižkov a Zenit Petrohrad, tluče pro fotbal celý jeho život.

Fotbal formoval jeho život v roli profesionálního hráče a odráží se také v jeho současných aktivitách.

„Sám jsem poznal, že při běžném vytížení sportovce nemáte čas ani sílu na řešení běžných či mimořádných starostí.“

Marek Mičkal

Marek Mičkal

marek.mickal@sportclient.cz

Absolvent FTVS UK, oboru sportovní marketing a management. Po roční zkušenosti v reklamní agentuře a dvouleté anabázi v PR oddělení stavební spořitelny na 12 let zakotvil na pozici marketingového ředitele největší české sázkové kanceláře Tipsport. Během této doby získal zkušenosti se sportovním sponzoringem (hokejová Tipsport extraliga, fotbalová i hokejová reprezentace, Tipsport arena Praha a Liberec), s budováním a řízením věrnostního programu, realizací aktivit směřujících k udržení, rozvoji a dosažení max. výtěžnosti klientů (segmentová komunikace, řízení životního cyklu klienta, akviziční programy), řízením a rozvojem interního a externího PR společnosti či správou firemních médií.

Sport ho provází celý jeho život, dříve vrcholově (házená), nyní rekreačně, ale velmi aktivně.

 

Jiří Nikodým

PR Konzultant

V prostředí sportu, médií a marketingu se pohybuje více než dvě desetiletí. Dvanáct let vedl sport na TV Prima, včetně projektů vysílání F1, Premier League nebo Euro 2008, později pak i Champions League na Prima COOL. Následně aktivně realizoval projekty pro subjekty jako např. Český svaz plaveckých sportů, ČEZ Basketball Nymburk, Sportovní holding Praha, PGA of Czech Republic, Prague Hanball Cup, Ondrášovka Cup, Basketball Champions League, GIBA World Cup Qualifiers 2019, Mezinárodní basketbalovou federaci FIBA aj.

Lucie

Lucie

Executive Manager

lucie@sportclient.cz
mobil: +420 603 809 451

Absolventka Obchodní jazykové Akademie. Pracovala v několika mezinárodních reklamních agenturách, většinou jako produkční. Posledním působištěm byla agentura BPA sport marketing, kde v produkčním oddělení zajišťovala organizaci sportovních i společenský akcí a spolupracovala při realizaci TV projektů. Mimo jiné má 2 děti předškolního a školního věku, takže organizace, logistika a řešení každodenních problému i plnění nejnemožnějších přání ji provází celý den i mimo pracovní dobu…

„Proto věřím, že určitě pomohu i Vám a těším se na osobní setkání s Vámi.“

Martina

Martina

Executive Manager

martina@sportclient.cz
mobil: +420 724 882 066

Vystudovala Pedagogickou fakultu UK a po krátké praxi v oboru se ze školního prostředí odklonila do světa marketingu. Pracovala v reklamní agentuře na pozici account managera, poté se rychlým skokem přes makléřskou firmu a centrální nákup České spořitelny velmi ráda vrátila k práci s lidmi, k péči o klienty. V rámci své zážitkové agentury DejToNej plní klientům jejich přání, stará se o to, aby každý klient byl spokojený.

„Díky této důkladné znalosti sféry nadstandardních a především kvalitních služeb věřím, že klientům SportClient budeme užiteční a dokážeme poradit s každým přáním či problémem. Těším se na setkání s vámi…„

 

KDE NÁS NAJDETE:

Copyright © 2021 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203