Zpět na homepage

Česká fotbalová reprezentace má od března 2019 nového Premium partnera. Je jím společnost ARDON SAFETY s.r.o. Ta patří ve střední Evropě k předním společnostem produkujícím pracovní módu.

Téměř dvacet let vytváří a dodává pracovní oděvy a obuv pod značkou ARDON®. Dále distribuuje ochranné brýle, přílby a rukavice předních světových firem.

Přišlo nám smysluplné takto významnou značku propojit s českou fotbalovou reprezentací.

„Důvodů, proč jsme se rozhodli podpořit českou fotbalovou reprezentaci a stát se tak trochu její součástí, bylo několik,“ říká Mgr. Tomáš Voženílek, jednatel společnosti ARDON SAFETY. „Po mnoho let podporujeme především regionální sportovní, sociální a kulturní projekty. Máme velkou radost, když vidíme, že i díky naší podpoře se daří mladé lidi přilákat ke sportu nebo šířit věhlas kulturních akcí v našem kraji. Dosah naší obchodní činnosti je v posledních letech nadnárodní, proto jsme se rozhodli spojit naše aktivity s českou fotbalovou reprezentací. Registrujeme pozitivní energii, která v týmu panuje, a tak pevně věříme nejen v postup, ale i v solidní výsledek národního týmu na Euru 2020. Jsme moc rádi, že tímto způsobem můžeme být součástí celého projektu. České fotbalové reprezentaci přejeme ´good luck‘.“

 

 

Copyright © 2022 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203