Zpět na homepage

Obrázek

„Za celý svůj profesionální život jsme poznali nejen všechny kladné, ale i záporné stránky sportu. Známe problémy hráčů, jejich požadavky, přání, starosti i radosti. Víme, jaké to je trávit spoustu času na hřišti, přijít do nového klubu, oznámit rodině, že se bude stěhovat. Víme, že za úspěchem stojí spousta tvrdé práce, litry potu a vlastní soustředění se na maximální výkon.
Sami jsme poznali, že při běžném vytížení sportovce nemáte čas ani sílu na řešení běžných či mimořádných starostí. Pomoc hledáte, kde se dá, jejich řešení totiž zabírá čas a odebírá energii, kterou potřebujete někde jinde.

Tyto osobní zkušenosti bychom v době, kdy se fotbalem již pouze „bavíme", rádi využili ve společnosti, která by uměla veškeré problémy hráčů vyřešit za ně. Společnosti, která bude přesně znát celkovou problematiku nejen fotbalistů či hokejistů, ale profesionálních sportovců obecně. Společnosti, která dokáže nabídnout a naplnit kvalitní služby tak, abyste se VY mohli soustředit jen a pouze na svůj maximální výkon!" 

 

 

 

 

 

 

Pavel Mareš

Srdce dlouholetého ligového a reprezentačního fotbalisty Pavla Mareše, který během své aktivní kariéry nastupoval za týmy Bohemians Praha, Sparta Praha, Viktoria Žižkov a Zenit Petrohrad, tluče pro fotbal celý jeho život.
Fotbal provázel jeho kroky v roli profesionálního hráče a odráží se také v jeho současných aktivitách.

Vladimír Šmicer

Fotbalový fenomén, jeden z nejúspěšnějších českých fotbalistů. Vítěz prestižní Ligy mistrů a Mistr anglické Premier League s Liverpool FC získával fotbalové zkušenosti i ve francouzských klubech RC Lens a Girondins de Boadeaux. V české lize pak působil v pražské Slavii, s níž získal třikrát titul. Neméně úspěšný byl i v českém reprezentačním dresu, zdobí jej stříbro a bronz z evropských šampionátů.

Fotbalu zůstal věrný i po ukončení své hráčské kariéry. Důvěrnou znalost tohoto prostředí několik let prokazoval v pozici manažera české fotbalové reprezentace. Od března 2014 je součástí týmu SportClient.

Copyright © 2022 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203