Zpět na homepage

Akce, která nemá v českém sportu obdoby a zaujímá mimořádné místo i ve světovém měřítku. S házenkářským turnajem Prague Handball Cupe se může rovnat jen švédský turnaj Partille Cup, který se hraje na venkovních hřištích v Göteborgu. Každý rok přijede do Prahy více než 500 týmů, což je více než než 8000 účastníků z více než 30 zemí.

V průběhu velikonočního prodlouženého víkendu se v 35 pražských halách odehráje téměř 2 000 utkání! „Těší nás, že stále rosteme a letošní ročník byl z hlediska účasti rekordní. Pro zahraniční týmy je Praha nesmírně atraktivní destinací. Část týmů tak bere turnaj jako příležitost poznat jedno z nejkrásnějších míst na světě a ještě si k tomu zahrát házenou s družstvy, na která po celý rok nemají šanci narazit. Většina týmů má ale i velké sportovní ambice a chtějí se poprat o co nejlepší výsledek, což turnaji přidává na jeho sportovní kvalitě,“ řekl ředitel turnaje Prague Handball Cup Jaroslav Chvalný.

Premiérově byly na Prague Handball Cup navázány marketingové, mediální a PR aktivity, které komplexně zajišťoval SportClient. Prague Handball Cup navázal spolupráci s beat boxerem, showmanem a komikem známým pod jménem En.dru, který se stal pro všechny účastníky průvodcem turnajem. Během přímé komunikace s hráčky a hráčemi vznikla řada videí, které jsou ke shlédnutí na sociálních sítích turnaje.

 

 

Copyright © 2020 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203