NAJDETE NÁS TAKÉ NA:YoutubeFacebook
Zpět na homepage

Unikátní fotbalový projekt, který začal psát svojí historii již v roce 2013. Je realizován ve spolupráci generálního partnera společnosti ONDRÁŠOVKA, a.s. a Fotbalové asociace ČR. V letošním, již čtvrtém ročníku, dostaly turnaje oficiální statut Pohár mládeže Fotbalové asociace ČR a to ve věkových kategorií U8 až U13. Zúčastnilo se jich celkem 232 týmů, což bylo přibližně 4.000 hráčů a hráček, kteří se utkali ve čtyřech kvalifikačních a šesti hlavních turnajích. Turnaje jsou dvoudenní a účastní se jich v mladších kategoriích 26 týmů a ve starších 16 týmů.

více

Pro klienta Vojenské lesy a statky, s.p. navrhl a následně zrealizoval SportClient projekt sportovně-kulturní akce Boletice Race. Tři ostré závody a program pro celou rodinu první prázdninovou sobotu ukázaly v plné kráse oblast tzv. neznámé Šumavy ve Vojenském újezdu Boletice. Místa, která byla ještě před nedávnem nepřístupná, se v lednu otevřela pro veřejnost a na začátku července i pro sportovce. Navíc se pouze v den závodu 2. července dostali závodníci na místa, která zůstávají i nadále uzavřena.

více

Akce, která nemá v českém sportu obdoby a zaujímá mimořádné místo i ve světovém měřítku. S házenkářským turnajem Prague Handball Cupe se může rovnat jen švédský turnaj Partille Cup, který se hraje na venkovních hřištích v Göteborgu. V rámci letošního jubilejního 25. ročníku do Prahy přijelo 515 týmů s celkem 8 500 účastníky z 31 zemí Evropy.

více

Druhá ze série přednášek trenéra a dlouholetého osobního kouče Jaromíra Jágra, sportovního psychologa Mariana Jelínka, byla zaměřena na silné téma strachu. Společně s rodiči se PhDr. Jelínek zamýšlel nad otázkami a tématy „co dokáže strach, jak s ním pracovat a jak ho využít, jaké jsou rozdíly v práci se strachem u dětí a dospělých, či mezi racionálním  a intuitivním strachem."

více

Společně s uznávaným sportovním psychologem a mentálním koučem PhDr. Marianem Jelínkem jsme pro rodiče mladých sportovců realizovali přednášku, jejímž smyslem bylo rodičům ukázat, jak přistupovat ke svým dětem při jejich sportovním růstu, jak maximalizovat jejich sportovní kariéru, jak se pokusit vyvarovat špatným směrům, jak být svému dítěti dobrým mentálním koučem, jak v něm vzbudit motivaci potřebnou k vrcholovému sportu nebo jak mu dopomoci k výjimečnosti.

více

Jaromír Jágr společně se zástupci společnosti Huawei předal v rámci slavnostního vyhlášení 46 výhercům soutěže Fantasy Sport ceny v podobě telefonů z limitované edice modelů Huawei Ascend Y530 s laserem vygravírovaným podpisem slavné 68 a podepsané puky s osobním věnováním.

více

Jaromír Jágr, ikona nejen kladenského, ale i českého a světového hokeje a zástupci společnosti Huawei, předního světového dodavatele řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) v úterý 27.5.2014 v rámci slavnostního vyhlášení společně předali 29 výhercům ceny v podobě telefonů z limitované edice modelů Huawei Ascend Y530 s laserem vygravírovaným podpisem slavné 68 a podepsané puky s osobním věnováním.

více

Spojili jsme českou moderátorskou ikonu Leoše Mareše a módní značku Blažek. Spolupráce byla nastartována nafocením kolekce podzim/zima 2014, která se na trhu objeví v srpnu tohoto roku.

více

Pomáháme dvojici mladých a nadějných plážových volejbalistek realizovat projekt, který by jim měl pomoci zajistit finance potřebné na cestu na olympijské hry 2016 v Riu.

více

Na českých silnicích nastává nová éra. První 100% sériově vyráběný automobil s elektrickým pohonem jde do prodeje exkluzivně v dealerství AUTO IN v Pardubicích.

více

Kontaktujte násSlogan
Copyright © 2018 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203