NAJDETE NÁS TAKÉ NA:YoutubeFacebook
Zpět na homepage

Kontaktní formulář

SPORTCLIENT s.r.o.

U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

IČ: 24259098
DIČ: CZ24259098

Zapsáno v O.R. ved. u M. soudu v Praze odd. C, vložka č. 198251

Tel.: +420  222 233 203
Email: info@sportclient.cz

 

TÝM SPORTCLIENT:

Lucie

Lucie

Executive Manager

lucie@sportclient.cz
mobil: +420 603 809 451

Absolventka Obchodní jazykové Akademie. Pracovala v několika mezinárodních reklamních agenturách, většinou jako produkční. Posledním působištěm byla agentura BPA sport marketing, kde v produkčním oddělení zajišťovala organizaci sportovních i společenský akcí a spolupracovala při realizaci TV projektů. Mimo jiné má 2 děti předškolního a školního věku, takže organizace, logistika a řešení každodenních problému i plnění nejnemožnějších přání ji provází celý den i mimo pracovní dobu…

„Proto věřím, že určitě pomohu i Vám a těším se na osobní setkání s Vámi.“

Martina

Martina

Executive Manager

martina@sportclient.cz
mobil: +420 724 882 066

Vystudovala Pedagogickou fakultu UK a po krátké praxi v oboru se ze školního prostředí odklonila do světa marketingu. Pracovala v reklamní agentuře na pozici account managera, poté se rychlým skokem přes makléřskou firmu a centrální nákup České spořitelny velmi ráda vrátila k práci s lidmi, k péči o klienty. V rámci své zážitkové agentury DejToNej plní klientům jejich přání, stará se o to, aby každý klient byl spokojený.

„Díky této důkladné znalosti sféry nadstandardních a především kvalitních služeb věřím, že klientům SportClient budeme užiteční a dokážeme poradit s každým přáním či problémem. Těším se na setkání s vámi…„

 

Vlastimil Vidlička

Client Relationship Manager

vlastimil.vidlicka@sportclient.cz

mobil: +420 773 742 811

Neúnavný pravý obránce, který prošel fotbalovými mládežnickými reprezentacemi až do U-21 a prvoligovými týmy Slovan Liberec, Zlín, Teplice, Sparta Praha, Olomouc a Jihlava. Při svém angažmá v Krakowě získal titul polského mistra.

Od ledna 2015 je součástí týmu SportClient.

„Služby, které SportClient poskytuje sportovcům, jsem sám jako aktivní hráč velmi často využíval. Z vlastní zkušenosti tedy vím, jak dokáže profesionálně poskytovaný servis vrcholovému sportovci usnadnit život. Proto jsem rád, že mohu působit ve velmi dobře známém prostředí, jako člen týmu SportClient.“

Vladimír

Vladimír Šmicer

Client Relationship Manager

vladimir.smicer@sportclient.cz

Fotbalový fenomén, jeden z nejúspěšnějších českých fotbalistů. Vítěz prestižní Ligy mistrů a Mistr anglické Premier League s Liverpool FC získával fotbalové zkušenosti i ve francouzských klubech RC Lens a Girondins de Boadeaux. V české lize pak působil v pražské Slavii, s níž získal třikrát titul. Úspěšný byl i v českém reprezentačním dresu, zdobí jej stříbro a bronz z evropských šampionátů.

Fotbalu zůstal věrný i po ukončení své hráčské kariéry. Důvěrnou znalost tohoto prostředí několik let prokazoval v pozici manažera české fotbalové reprezentace. Od března 2014 je součástí týmu SportClient.

„Aby se hráč v nabitém týmu prosadil a byl úspěšný, potřebuje mít na svůj výkon klid. V zahraničí je běžné, že se hráč soustředí jen na sebe a všechny každodenní starosti za něj řeší profíci.“

Pavel

Pavel Mareš

Client Relationship Manager

pavel.mares@sportclient.cz
mobil: +420 776 271 997

Srdce dlouholetého ligového a reprezentačního fotbalisty Pavla Mareše, který během své aktivní kariéry nastupoval za týmy Bohemians Praha, Sparta Praha, Viktoria Žižkov a Zenit Petrohrad, tluče pro fotbal celý jeho život.

Fotbal formoval jeho život v roli profesionálního hráče a odráží se také v jeho současných aktivitách.

„Sám jsem poznal, že při běžném vytížení sportovce nemáte čas ani sílu na řešení běžných či mimořádných starostí.“

JUDr. Kateřina Radostová

radostova@radostova.cz

Advokátka, předsedkyně Odvolací komise FAČR. Absolventka Právnické fakulty na Karlově Univerzitě v Praze se zkušenostmi soudkyně a advokátky. Její specialitou je zejména obchodní a sportovní právo, je členkou prestižních právních společností ISLA (International Sport Lawyers Association), DAV (Deutscher Anwalt Verein a Arbeitsgemeinschaft für Sportrecht) a IASL (International Association of Sports Law). Pro své klienty zajišťuje komplexní právní servis. Její právní kancelář zaznamenává díky dokonalé znalosti nejen právních norem, ale i potřebné taktiky a justičního prostředí, významné úspěchy.

Od srpna 2014 je součástí týmu SportClient.

„Jsem přesvědčena, že jsme sportovcům schopni velmi výrazně zkvalitnit a případně prodloužit jejich kariéru. Dokážeme jim zajistit špičkovou péči o jejich zdraví, mentální koučink, fyzickou přípravu a další kroky vedoucí k tomu, aby byli maximálně úspěšní. Standardem je pochopitelně i kvalitní právní servis.“

Marek Mičkal

Marek Mičkal

marek.mickal@sportclient.cz

Absolvent FTVS UK, oboru sportovní marketing a management. Po roční zkušenosti v reklamní agentuře a dvouleté anabázi v PR oddělení stavební spořitelny na 12 let zakotvil na pozici marketingového ředitele největší české sázkové kanceláře Tipsport. Během této doby získal zkušenosti se sportovním sponzoringem (hokejová Tipsport extraliga, fotbalová i hokejová reprezentace, Tipsport arena Praha a Liberec), s budováním a řízením věrnostního programu, realizací aktivit směřujících k udržení, rozvoji a dosažení max. výtěžnosti klientů (segmentová komunikace, řízení životního cyklu klienta, akviziční programy), řízením a rozvojem interního a externího PR společnosti či správou firemních médií.

Sport ho provází celý jeho život, dříve vrcholově (házená), nyní rekreačně, ale velmi aktivně.

Václav Kořán

Václav Kořán

vaclav.koran@sportclient.cz

Ve světě „velkého“ businessu se orientuje již více než 15 let. Má bohaté zkušenosti s řízením a vedením společností , dlouhodobě se pohybuje ve sportovním marketingu (realizace projektů ve fotbalovém, hokejovém i olympijském prostředí). Úzce spolupracoval na realizacích aktivit s mediálními partnery, jeho absolutní předností je přeměna „vizí“ do reálné podoby.

Sport ho provází celý jeho život, dříve vrcholově (volejbal, beachvolejbal), nyní rekreačně, ale velmi aktivně.

 

KDE NÁS NAJDETE:

Kontaktujte násSlogan
Copyright © 2018 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203