NAJDETE NÁS TAKÉ NA:YoutubeFacebook
Zpět na homepage

Služby poskytované společností SportClient zahrnují široké spektrum možností a výzev každodenního života i výjimečných příležitostí. Jsme připraveni ihned po přijetí Vašeho požadavku se jím zabývat a poskytnout Vám maximální servis. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a zcela důvěrně. Nerozhoduje, zda jste již našim registrovaným klientem nebo se využít naše služby teprve chystáte. Každému z Vás a všem požadavkům se věnujeme s maximální péčí.

Zprostředkování či vlastní realizace požadovaných služeb je klientům poskytováno v závislosti na typu klientského programu, který daný klient aktuálně využívá, a charakteru poskytované služby. U každé oblasti nabízených služeb (např. Právo, Zdraví, Finance atd.) velmi jednoduše poznáte, do které kategorie (Servis, SOS nebo SOS s asistencí) daná služba spadá a jaké finanční ohodnocení je s jejím zajištěním prostřednictvím společností SportClient spojeno.

>> Ceník poskytovaných služeb.

(Aktuálně využívaný program klient pozná podle typu elektronické klientské karty, která se mu zobrazí v mobilní aplikaci SportClient, v sekci VIP karta. V případě, že klientskou kartu nemáte, kontaktujte nás, rádi Vám ji aktivujeme).

 

Vyberte si jeden ze tří klientských programů umožňujících využívání servisu SportClient. Záleží pouze na Vás, který program Vám bude vyhovovat nejlépe:

SportClient GOLD MEMBER

>> aktivujte si členství v programu GOLD MEMBER na 6 či 12 měsíců a využívejte služeb SportClient bez jakýchkoliv limitů a dalších finančních úhrad. Výjimku tvoří případné náklady za osobní asistenci odborníka.

SportClient GOLD MEMBER 6 s platností členství na 6 měsíců:      7.500 Kč (1.250 Kč/měsíčně) 

SportClient GOLD MEMBER 12 s platností členství na 1 rok:           12.000 Kč (1.000 Kč/měsíčně)

SportClient SILVER MEMBER

>> abyste mohli začít komfortně využívat služby společnosti SportClient, je nutné aktivovat Vaši klientskou kartu. Prosíme, vyplňte registrační formulář. V případě, že klientskou kartu dosud nemáte, rádi Vám ji doručíme.

SportClient OPEN

>> chtěli byste servisní služby SportClient pouze vyzkoušet? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se budeme Vašim požadavkem zabývat a v případě Vašeho zájmu Vám klientskou kartu SportClient aktivujeme.

Právo

PRÁVO

Potřebujete vyřešit problémy se svou hráčskou smlouvou? Dluží vám klub peníze? Trápí vás jakýkoli jiný právní problém?

více

Zdraví

ZDRAVÍ

Sužuje vás nějaká zdravotní komplikace? Necítíte se v optimální fyzické či psychické pohodě? Řešíte možnosti rekonvalescence či přemýšlíte nad nějakou estetickou změnou?

více

Finance

FINANCE

Lámete si hlavu, jak bezpečně a přitom výhodně investovat své peníze? Potřebujete poradit s vedením vašich účtů? Chcete hospodařit s penězi efektivně?

více

Bydlení

BYDLENÍ

Přemýšlíte o koupi nového domu, bytu nebo hledáte podnájem? Stěhujete se a potřebujete poradit se zařízením domova? Nestíháte domácí práce, údržbu a trápí vás čas?

více

Auto

AUTO

Je pro vás důležité mít komfortní a spolehlivé auto? Sporťáka, limuzínu nebo rodinný vůz? Potřebujete, aby se o vašeho miláčka pořád někdo staral a udržoval ho ve formě?

více

Cestování

CESTOVÁNÍ

Potřebujete relax po náročné sezoně? Nebaví vás trávit dlouhou dobu výběrem dovolené z katalogu? Preferujte příjemnou dovolenou sestavenou dle vašich přání?

více

Rodina

RODINA

Toužíte zajistit a připravit pro své blízké to nejlepší? Lámete si hlavu nad dárkem pro manželku? Nebo byste chtěli jen pohodu u rodinného krbu? Rádi usnadníme život i dalším členům Vaší rodiny.

více

Styl

STYL

Je pro vás důležité být stále trendy? Nebaví vás poslouchat neustálé narážky spoluhráčů v kabině? Chcete se cítit sami sebou a jistí?

více

SOS

SOS

Právě jste zjistili, že výročí vaší svatby je už opět za dveřmi? Manželka slaví narozeniny? Potřebujete najít tu nejlepší školku či školu pro své děti? Přihlásit auto? Nebo jste ve stresu z něčeho jiného?

více

Kontaktujte násSlogan
Copyright © 2018 SportClient. Email: info@sportclient.cz, Tel.: +420 222 233 203